In že je tukaj naš zadnji dan vrtca v naravi. Danes smo morale otroke zbuditi vzgojiteljice,ker če bi izbirali sami,bi spali do zajtrka. Hitro smo si uredili sobe in pripravili prtljago za odhod domov

Po zajtrku smo se z učiteljico Karin odpravili v gozd,kjer smo iz naravnih materialov oblikovali čudovite umetnine in kuhali po receptu škratov. Nato nam je učitelj Beno prikazal in predstavil vse o lokostrelstvo, pri tem pa smo se preizkusili tudi sami in zelo dobro nam je šlo.

In že nas je čakalo kosilo. Ko smo se okrepčali in napolnili trebuščke,smo prejeli priznanja za naš pogum in sodelovanje v Vrtcu v naravi ter pohiteli staršem v objem.

Za nami so čudoviti dnevi polni dogodivščin in novih bogatih izkušenj. Hvala tudi vsem našim spremljevalnim učiteljem za dobro voljo in vso znanje,ki so nam ga predali.Če bomo imeli možnost, bomo Dom Škorpijon še z kdaj veseljem obiskali.

Otroci in vzgojiteljice Klavdija in Katja