Skoči na glavno vsebino

Letos smo si v naši skupini, skupaj z skupino Kapla 2, zamislili zaključno prireditev malo drugače. In sicer v smislu Olimpijskih iger. Naš glavni cilj je bil, da otroci in starši skupaj preživijo kvaliteten čas. Dobili smo se na betonski ploščadi pred šolo. Starše in otroke smo pozdravile, ter se skupaj z olimpijsko baklo, slovensko zastavo in himno odpravili na igrišče, kjer smo pripravile 10 postaj z različnimi nalogami.

Naloge so starši in otroci skupaj opravljali in si nato pri vsaki postaji na kartonček nalepili nalepko – olimpijske kroge. Ko so vsi opravili vse naloge, je vsaka družina dobila priznanje in medaljo.


Nato pa smo se odpravili nazaj na ploščad, kjer nas je čakalo presenečenje – pogostitev (pica in pijača). Tako se je naše druženje končalo.

Spisala Urška Podpečan

Dostopnost