Skoči na glavno vsebino

Skupino Pikapolonice je v praznični december popeljal škrat, kateri nam je v adventni koledar dajal naloge. Vsak dan smo dobilo drugačno nalogo. Skozi celoten december smo veliko ustvarjali, pekli, brali, hranili ptice, katere med zimo težje poskrbijo zase, izdelovali smo novoletne voščilnice in skupaj okrasili smreko in igralnico, ki je izžarevala praznično vzdušje.

V vrtec smo povabili tudi atije in dedke, ki so za nas zaigrali nogometno tekmo. Otroci so med tem močno navijali. Nato smo vsi skupaj poklepetali ob čaju in prazničnih dobrotah.

Zadnji teden v decembru so nas v vrtcu obiskali Muca Copatarica, Copatek in Dedek Mraz. Otroci so jim zapeli pesmi in povedali deklamacije. Dedek Mraz pa je vsakemu prinesel darilce. Skupaj so nam pričarali pravo pravljično ozračje.

Spisala Ana Kočunik

Dostopnost