V ponedeljek smo si pripravili športno dopoldne. Otrokom smo pripraviligibalni poligon, nastavili čutno pot ter se spoznavali z različnimi športnimi rekviziti.

Na lep sončen torek smo se skupaj z babico Janjo odpravili skozi gozddo bližnje jase, kjer smo se okrepčali in si ogledali ovčke.

Ker se je bližal že tudi jesenski družinski dan in smo pekli palačinke, so si tudi otroci nadeli predpasnike in v kuharski delavnici spekli vsak svojo palačinko.

V tem tednu nas je obiskal tudi ježek, ki ni znal šteti. Skozi deklamacijo smo mu pomagali prešteti bodice in ga tudi likovno uprizorili. Ob koncu tedna otroka, pa smo pripravili sadne napitke in se igrali ter si posojali igrače, ki so jih otroci prinesliod doma.

Zapisala: vzgojiteljica Patricija Vrenčur