Dobrodošli na prenovljeni spletni strani vrtca Brezno.

V novo vrtčevsko leto smo ponovno zakorakali s sedmimi oddelki na različnih lokacijah. V vseh oddelkih vrtca imamo vpisanih 78 otrok in 16 strokovnih delavk.

Novo vrtčevsko leto, ki je pred nami, nam prinaša nove izzive in želje, da bodo otroci v našem vrtcu, preživljali aktivno in prijetno otroštvo, v varnem in spodbudnem okolju.

Želimo si, da bi bil naš vrtec, vrtec veselih, nasmejanih, zadovoljnih otrok in odraslih, kar bomo dosegli le, če bomo znali in zmogli sodelovati.

Skupaj, z roko v roki, se bomo za prijetno bivanje in dobro počutje vašega otroka trudili vsi zaposleni v vrtcu – strokovne delavke v posameznih oddelkih, delavci v kuhinji ter vsi tehnični delavci in delavke, ki z osebno in skupno odgovornostjo gradimo strokovno prepoznaven in kakovosten vrtec.

Kolektiv Vrtca Brezno