Teden otroka je bil v vrtcu Lehen zelo raznolik in pester. V začetku tedna nas je obiskala knjižničarka  v okviru projekta Sovica v vrtcu in nas obdarila s  pravljico o Mišjem ženinu. V  tem tednu smo tudi   veliko časa  preživeli  v naravi, gozdu, prepevali pesmi,  plesali ob glasbi in se sproščali.
Pripravili smo  si ustvarjalne delavnice z jesenskimi plodovi in nastali so krasni izdelki, ki krasijo našo garderobo. Spremenili smo se tudi v prave kuharje , si nadeli kuharske kape in si pripravili slastno jed. Izvedli smo tudi nekaj eksperimentov, nad katerimi so bili otroci zelo navdušeni.

Tudi na razgibavanje nismo pozabili, saj smo si v jedilnici pripravili zanimiv spretnostni poligon s športnimi igrami. Ob koncu tedna  smo imeli igralni dan, dogajanje pa sta  nam z animirano pravljico  Nik in zamenjava vlog, popestrili vzgojiteljici Jasna in  Ana.

Ob zaključku tedna otroka  se nam je v vrtcu pridružil g. Jože, ki nam je pripravil slasten spiralast krompirček.

In tako smo  zaključili  še en  pester teden poln novih vtisov in dogodivščin.

Zapisala vzgojiteljica Patricija Vrenčur