Skozi celotno vrtčevsko leto smo z otroci v igralnici opazovali drevo, katero se je spreminjalo glede na letne čase. In tako je bila obarvana tudi naša zaključna prireditev. Z starši in otroci smo se zbrali v naši garderobi. Otroke smo vzgojiteljice preoblekle v skupinske majice, starši so pa nas pričakali v igralnici. Z otroci smo ob drevesu, katero je bilo razdeljeno na štiri letne čase, povedali vse bibarije, pesmice in deklamacije, katere smo spoznali ob določenem letnem času. Na koncu smo pa zaplesali tudi skupinski ples. Nato smo vzgojiteljice razdelile diplome in starše, ter otroke povabile na skupinsko druženje na teraso.

Z otroki, kateri zapuščajo našo skupino in se odpravljajo v večjo skupino Zmajčkov smo na teraso pripeljali torto. Na terasi pa je starše in otroke, poleg torte pričakalo še veliko drugih prigrizkov. Sledilo je prijetno druženje ob hrani in pijači.

Zapisala Ana Kočunik